Ogród

Basen stelażowy – idealny do ogrodu

basen-stelazowy-bestway-366x76

Basen to wspaniałe rozwiązanie w każdym ogrodzie. Dla dorosłych będzie przyjemnym sposobem na relaks w upalne dni, dla tych młodszych miejscem rozrywki i wakacyjną frajdą. Mimo że kilkanaście lat temu baseny w ogrodzie były symbolem luksusy i gadżetem z “wyższej półki”, dzisiaj stają się coraz bardziej dostępne i powszechne.

Baseny stelażowe

Baseny stelażowe cieszą się największym zainteresowaniem wśród basenów ogrodowych. Nic dziwnego, posiadają szereg zalet. Wyróżniają się solidną konstrukcją, są wykonane z galwanizowanego metalu, dzięki jego właściwościom rurki są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, m.in. rdzewienie. Dzięki trwałości stelażu baseny tego typu mogą osiągać wyjątkowo duże rozmiary i odpowiednie kształty. Podejmując wybór w kwestii kupna takiego sprzętu, należy zwrócić uwagę na te modele, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Warto zaopatrzyć się w produkt renomowanej marki cieszący się dobrymi opiniami. Sprawdź szczegółową ofertę np. tutaj.

basen-stelazowy-bestway-366x76

Basen stelażowy bestway 366×76

Cała konstrukcja jest wykonana z metalu stelażowego oraz trójwarstwowego PVC, dzięki temu basen jest wyjątkowo solidny i odporny na potencjalne odkształcenia i nie wymaga idealnie poziomego podłoża. Zaletą jego konstrukcji jest również spora pojemność, zbiornik można wypełnić aż w 90%. Duże rozmiary 366 x 76 cm pozwoli na swobodne pomieszczenie całej rodziny. W zestawie znajdują się: pompa filtrująca Bestway oraz wymienny do niej wkład. Pompa służy do odfiltrowania wody w basenie i powinna działać podczas nieużytkowania z basenu. Dzięki niej osady i brud gromadzący się w basenie zostaną wessane i osadzone na wymiennym filtrze.