Oświetlenie

Do jakiego stylu pasują lampy nordlux?

Aby stworzyć ciekawe i pomysłowe aranżacje wnętrz warto postawić na odpowiednie nordlux oświetlenie. Niniejszy artykuł to idealny wybór dla osób, które chcą dowiedzieć się, w jaki sposób dopasować nordlux lampy do wybranych aranżacji.

Moda na złote lampy

W ostatnim czasie coraz większą furorę robią złote lampy, które wbrew pozorom pasować będą nie tylko do luksusowych wnętrz. Złota lampa nordlux rewelacyjnie prezentować będzie się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Złoto w dzisiejszych czasach kojarzy się nie tylko z przepychem. Umiejętnie wykorzystane złote elementy mogą okazać się bardzo subtelnymi dodatkami. W dużej mierze to właśnie dzięki złotej lampie, można wprowadzić nieco ciepłego światła do pomieszczenia. W nowoczesnym salonie doskonale sprawdzi się złoty żyrandol. Praktycznie każdy szanujący się producent oświetlenia ma w swojej ofercie złote żyrandole klasyczne i nowoczesne w bardzo nietypowych formach. Złote nordlux lampy są bardzo subtelne i co najważniejsze zwracają na siebie uwagę.

Jakie nordlux oświetlenie w stylu industrialnym?

Styl industrialny wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i coraz częściej można go spotkać w Polsce. Styl loftowy wyróżnia się oryginalnym i kreatywnym oświetleniem. Otwarte przestrzenie industrialne bardzo często wymagają wyposażenia w przynajmniej kilka różnych źródeł światła. W ostatnim czasie bardzo modna jest na przykład lampa nordlux w kształcie odwróconej misy z błękitnymi akcentami. Warto postawić także na oświetlenie punktowe, dzięki któremu będzie można ożywić każde wnętrze. Najlepszym wyborem są niewielkie i lekkie oprawy, które wykonane są z prawdziwego betonu. Osoby, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie wybrać odpowiednie oświetlenie powinny skorzystać z fachowego doradztwa doświadczonego projektanta albo poszukać ciekawych inspiracji w Internecie.

Odwiedź sklep Elampy.