Ogród

Impregnaty do drewna – doskonały sposób na zabezpieczenia drewna

Przedmioty z drewna, które użytkowane są na zewnątrz budynku wymagają szczególnej opieki i impregnacji, dzięki której bez problemu przetrwają one nawet najcięższe ulewy i opady śniegu.

Impregnaty do drewna – do czego służą?

Specjalistyczny impregnat do drewna, które zabezpieczają różnego rodzaju posadzki drewniane, meble ogrodowe, balustrady, schody czy małą architekturę. Dzięki impregnacji drewno staje się trwalsze i bardziej odporne na wilgoć, grzyby, a także w pewnym stopniu na ogień. Zapewnia ona drewnianym przedmiotom doskonały wygląd i kondycję na bardzo długi okres czasu.

Impregnaty do drewna remmers – idealna propozycja dla każdego właściciela drewnianych powierzchni

Firma Remmers oferuje szeroki wybór zarówno lakierów dla drewna, lazur jak i bejc, które skutecznie chronią drewniane powłoki przed wilgocią i niepożądanym działaniem wody i wiatru. Dzięki bardzo bogatemu składowi wszystkie produkty doskonale spełniają powierzone im zadanie. Na rynku można znaleźć wodorozcieńczalne impregnaty do drewna, rozcieńczalnikowe impregnaty lub rozpuszczalne za pomocą benzyny. Wnikają one głęboko w strukturę drewna konserwując je i zapewniając doskonały wygląd na lata. Są one nietoksyczne oraz nie mają drażniącego zapachu.