Ogród

Jaki basen ogrodowy wybrać: Intex czy Bestway?

basen stelażowy intex

Wybór basenu ogrodowego nie zawsze jest łatwy. Na rynku znajdziemy bardzo wiele modeli basenów, różniących się wielkością kształtem oraz jakością. W wyborze najlepszego produktu zawsze warto na pierwszym miejscu stawiać na to ostatnie.

Jak wybrać najlepszy basen?

Obecnie rynek basenowy zdominowany jest przez dwie firmy, Intex oraz Bestway. Nie ma w tym nic dziwnego bo pod względem jakości sprzedawanych produktów nie mają sobie równych. Obydwie firmy korzystają z wysokiej jakości produktów i mają bardzo bogatą ofertę. Ich cenniki są również na podobnym poziomie.

Podczas wyboru pomiędzy tymi dwoma firmami możemy kierować się na przykład dostępnością produktów. Wydaje się, że firma Bestway przoduje w tym zakresie. Jej produkty można spotkać w prawie wszystkich większych marketach oraz na wielu stronach internetowych. Intex natomiast może poszczycić się bardzo szybką wysyłką do największych miast w Polsce. Podczas wyboru pomiędzy tymi firmami możemy także zwrócić uwagę na pochodzenie firmy. Intex to Polska firma, zaś Bestway jest firmą Włoską.

basen stelażowy intex

Wybierz swój model

Dla większości użytkowników, zaraz po jakości, najważniejsza jest jednak funkcjonalność i wygląd produktu. Kupując baseny powyższych firm nie musimy martwić się o ich wykonanie czy gwarancję. Oferowane prze nie produkty niezmiennie trzymają wysoki poziom, a my możemy skupić się na rzeczach dla nas najistotniejszych. Wybierając ich baseny ogrodowe kierujmy się więc własnymi potrzebami oraz gustem. Każda z tych firm na pewno spełni resztę naszych oczekiwań.