Ogród

Jakie są rodzaje huśtawek ogrodowych?

Warto zauważyć, że huśtawki ponownie wróciły do łask. I co ciekawe teraz można je znaleźć już nie tylko w parkach, czy na placach zabaw. Współcześnie wiele osób decyduje się na kupowanie huśtawek ogrodowych i montowane ich w ogrodzie lub też po prostu wystawianie i chowanie do domu.

Najpopularniejsze rodzaje huśtawek

Najczęściej można dostrzec na polskich tarasach, czy też balkonach huśtawki wieloosobowe lub też jednoosobowe. Tym samym można spotkać je już znacznie częściej niż huśtawki dla dzieci. Ten trend może niektóre osoby zaskakiwać, gdyż jeszcze niedawno sytuacja wyglądała zupełnie odwrotnie. Jednak jak się okazuje -wieloosobowe ogrodowe huśtawki mogą po prostu spełnić znacznie więcej funkcji i tym samym zadowolić większą ilość osób. Dlatego są one tak często wybierane.

Kto najczęściej wybiera huśtawki ogrodowe?

Trzeba przyznać, że rodzice dzieci w wieku przedszkolnym, czy też wczesnoszkolnym, chętnie sięgają po dziecinne huśtawki. Tym samym ich dzieci nie muszą chodzić na plac zabaw, aby móc pohuśtać się. Oprócz bardzo często huśtawki kupowane są przez osoby, które mają stosunkowo duży balkon lub też po prostu ogród. Zatem grupa docelowa może być naprawdę bardzo duża. Wszystko zależy od gustu.