Ogród

Lato z basenami Intex!

basen intex

Upalne dni zachęcają do kąpieli. A kiedy jeszcze można skorzystać z nich w przydomowym ogrodzie, jest to na pewno większy relaks i frajda dla całej rodziny.

Baseny Intex do ogrodu to najchętniej wybierane produkty. Baseny ze stelażem, czy rozporowe sprawdzą się idealnie, a dzieci nie będą chciały ich opuszczać. Tego typu rozrywka to doskonały pomysł na oczarowanie znajomych, a imprezy w ogrodzie z basenem Intex to świetny pomysł, który nie wymaga dużych nakładów finansowych i czasowych. . Łatwe w montażu i utrzymaniu, praktykowane są od wielu lat. 

basen intex z dobrebaseny.pl

Baseny od renomowanego producenta Intex to zdecydowanie wiodące pod względem jakości baseny na rynku, dostępne są w różnych kategoriach związanych z ich konstrukcją. Największymi są baseny stelażowe, dzięki metalowej konstrukcji, która je podtrzymuje mają zdecydowanie większą odporność na nacisk wody.
Budowa ich jednak narzuca stałą wysokość progu, niezależnie od ilości nalanej wody. Dostępne są baseny stelażowe mające długość od 260 do nawet 730 cm. 
Znacznie prostszym rozwiązaniem są baseny rozporowe, których montaż jest wyjątkowo prosty. 
Łatwe w złożeniu, mogą być przenoszone i rozstawiane w różnych miejscach. Należy jednak pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża. Basen nie może być rozłożony na gliniastym podłożu, czy asfalcie. Najlepiej pod niego nadaje się trawa, kostka brukowa, czy drobny piasek.

Baseny Intex sprawdzą się zarówno w przydomowych ogródkach, działkach rekreacyjnych, jak i jako atrakcja przy ośrodkach rekreacyjno-wczasowych.