Oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie Spot Light

Spot Light to nowoczesne oświetlenie, które nadaje się do aranżacji każdego wnętrza. Lampy posiadają proste konstrukcje i wykonane są z komponentów europejskich, certyfikowanego drewna bukowego, brzozowego i dębowego, które jest wykończone ekologicznymi bejcami i lakierami.

Większość modeli to proste, nowoczesne konstrukcje, które będą pasowały do pomieszczeń o różnym charakterze. Tego typu oświetlenie dobrze się sprawdzi w warunkach domowych i w biurze. W ofercie dostępne są lampy podłogowe, stołowe, kinkiety, oczka, wiszące i podsufitowe.

Nowe rodzaje Spotlight oświetlenie

Poza lampami o charakterze klasycznym i bardziej nowoczesnym, Spot Light producent zaczął tworzyć kryształowe żyrandole. Sprawdzają się one w eleganckich sceneriach komercyjnych, w salonach i w sypialniach. Lampy są wykonane z części chromowanej, do której są podwieszone kaskadowo kryształki. W ten sposób uzyskano ciekawy efekt gry światła i cienia.

Linia Ball

Spotlight lampy są to nie tylko różne modele, ale też całe linie. Jedna z nowszych i bardzo nowoczesnych, to linia Ball. Są to okrągłe, metalowe punkty świetlne, które są zawieszone na podsufitce i posiadają oprawy dostosowane do żarówek LED.

Linia Ball to także kinkiety. Atutem tej linii jest możliwość spersonalizowania ustawień. Barwa światła jest neutralna, ciepła, biała.

Lampy stołowe

Obecnie Spot Light producent obniżył ceny na lampy stołowe – zobacz. W ofercie tych modeli jest w czym wybierać.

Nowoczesna, prosta i niedroga propozycja, to lampa stołowa Pantera. Produkt wprowadza egzotyczną atmosferę, bo posiada duży klosz na którym są nadrukowane lamparcie cętki. Produkt świetnie pasuje do stylu boho, ale też może zostać umieszczony w pomieszczeniu klasycznym, jako element przyciągający uwagę.

Z serii Pantera można też kupić lampę podłogową, która odmieni oblicze klasycznej aranżacji wnętrza.