Ogród

Nowoczesny produkt na rynku – lazura do drewna

Każdy pragnie, aby jego ogród wyglądał doskonale przez cały sezon wiosenny i letni. Nie chodzi tutaj o rośliny czy rabaty kwiatowe, ale o meble ogrodowe, które również wymagają, aby się nimi zaopiekować.

Lazura do drewna – produkt specjalistyczny

Dobra lazura do drewna to fantastyczny, nowoczesny produkt, który idealnie zadba o wszystkie powierzchnie drewniane w naszym ogrodzie. Nie tylko idealnie zaimpregnuje i ochroni meble ogrodowe, ale również wszelkiego rodzaju, altany, pergole czy ławki ogrodowe. Dzięki swojemu innowacyjnemu działaniu lazura nie tylko pozostawia elastyczną, ochronną powłokę na powierzchni drewna, ale również wnika w głąb drewna zabezpieczając je od wewnątrz. Produkt ten idealnie sprawdza się także w przypadku precyzyjnej stolarki drzwiowej i okiennej.

Lazura do drewna a lakierobejca – główne różnice

Główną różnicą w działaniu jest fakt, iż lakierobejca nie chroni drewna od wewnątrz, w przeciwieństwie do lazury. Ponadto te dwa produkty pozostawiają nieco odmienny efekt wykończeniowy: lazura daje bardzo delikatny, satynowy połysk, natomiast lakierobejca zapewnia powłokę o bardzo mocnym i wyrazistym połysku, co nie każdemu musi się podobać. Dodatkowo lazura bardzo ładnie podkreśla widok naturalnych słojów drewna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *