Ogród

Nowoczesny produkt na rynku – lazura do drewna

Każdy pragnie, aby jego ogród wyglądał doskonale przez cały sezon wiosenny i letni. Nie chodzi tutaj o rośliny czy rabaty kwiatowe, ale o meble ogrodowe, które również wymagają, aby się nimi zaopiekować.

Lazura do drewna – produkt specjalistyczny

Dobra lazura do drewna to fantastyczny, nowoczesny produkt, który idealnie zadba o wszystkie powierzchnie drewniane w naszym ogrodzie. Nie tylko idealnie zaimpregnuje i ochroni meble ogrodowe, ale również wszelkiego rodzaju, altany, pergole czy ławki ogrodowe. Dzięki swojemu innowacyjnemu działaniu lazura nie tylko pozostawia elastyczną, ochronną powłokę na powierzchni drewna, ale również wnika w głąb drewna zabezpieczając je od wewnątrz. Produkt ten idealnie sprawdza się także w przypadku precyzyjnej stolarki drzwiowej i okiennej.

Lazura do drewna a lakierobejca – główne różnice

Główną różnicą w działaniu jest fakt, iż lakierobejca nie chroni drewna od wewnątrz, w przeciwieństwie do lazury. Ponadto te dwa produkty pozostawiają nieco odmienny efekt wykończeniowy: lazura daje bardzo delikatny, satynowy połysk, natomiast lakierobejca zapewnia powłokę o bardzo mocnym i wyrazistym połysku, co nie każdemu musi się podobać. Dodatkowo lazura bardzo ładnie podkreśla widok naturalnych słojów drewna.