Ogród

Skrzynia ogrodowa do przechowywania narzędzi ogrodniczych

skrzynia ogrodowa

Jednym z głównych problemów ogrodników i właścicieli domów jest to, gdzie przechowywać swój sprzęt ogrodniczy. Wiele osób zna sytuację, w której musi przenosić wiele narzędzi, aby znaleźć sekator lub motykę. A w szczycie sezonu wszystkie narzędzia powinny być w zasięgu ręki.

Narzędzia ogrodnicze ogrodnika zajmują często całą małą izbę mieszkalną, w której na powierzchni 1-2 m² trzymane są wszelkiego rodzaju łopaty i widły, grabie i motyki. Gdzieś w osobnej skrzynce znajdują się rękawice i opryskiwacze pomieszane z częściami zamiennymi, żyłka do podkaszarki i śrubokręty.

Skrzynki ogrodowe i ich zastosowanie

Skrzynie ogrodowe są bardzo proste w konstrukcji i zastosowaniu. Wewnątrz znajduje się kilka półek, które zapewniają miejsce na wszystkie narzędzia, których potrzebujesz przez cały czas. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo przechowywania narzędzi ogrodowych na zewnątrz, ponieważ drzwi są zamykane na klucz.

Dzięki wytrzymałemu tworzywu sztucznemu magazyn może być instalowany wewnątrz lub na zewnątrz i jest odporny na wszelkie warunki pogodowe.

skrzynia ogrodowa

Meble ogrodowe do przechowywania występują w kilku wersjach:

  • Skrzynie z półkami;
  • z pionowym magazynem na długie produkty;
  • do dużych przedmiotów, takich jak podkaszarka, wąż ogrodowy lub rower.

Skrzynia ogrodowa (https://focusgarden.pl/skrzynie-ogrodowe-c-68_52.html) nadaje się nie tylko do przechowywania narzędzi, ale także poduszek, zabawek i przedmiotów o dużych gabarytach. Można go używać na zewnątrz, w domu, na tarasie i w szopie.

Schowki magazynowe do ogrodu 

Uniwersalna skrzynia na balkon jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które wygląda jak naturalne drewno lub rattan. Dzięki doskonałej wymianie powietrza zawartość pozostaje sucha. Niewielka waga pozwala na przenoszenie go w dowolne dogodne miejsce.